Spis treści:
  1. Czas dostarczenia przesyłki.
  2. Nasi partnerzy logistyczni.
  3. Śledzenie przesyłki.
§ 1
CZAS DOSTARCZENIA PRZESYŁKI
Dostawa realizacji zamówienia trwa od 7 do 14 dni roboczych od chwili zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie. Gdy przygotujemy Twoją paczkę do wysyłki, powiadomimy Cię o tym w e-mailu. Po opuszczeniu sklepu dostawa zajmuje od 1 do 3 dni roboczych na terenie Rzeczypospolitej Polskiej oraz od 5 do 7 dni roboczych terenie Wielkiej Brytanii.
§ 2
NASI PARTNERZY LOGISTYCZNI
W ramach dostawy SEKA DESIGN współpracuje z następującym firmami kurierskimi:
FedEx - dostawa przesyłek standardowych
DHL - dostawa przesyłek standardowych
UPS - dostawa przesyłek standardowych
Poczta polska - dostawa przesyłek standardowych
W sytuacji kiedy paczka nie została dostarczona z winy kuriera bądź z powodu nieobecności osoby odbierającej paczkę, nie oznacza to jeszcze, że została ona odesłana z powrotem do SEKA DESIGN. Gdy paczki nie uda się dostarczyć za pierwszym razem, kurier podejmuje kolejną próbę dostarczenia, a w przypadku jej niepowodzenia, jeszcze jedną. Po trzech próbach, paczka trafia na krótki czas do lokalnego magazynu firmy kurierskiej i dopiero stamtąd zostaje odesłana do SEKA DESIGN. Jeśli czekasz na swoje zamówienie już parę dni roboczych i kurier w dalszym ciągu się z Tobą nie skontaktował w sprawie dostarczenia przesyłki, nie zwlekaj! Koniecznie daj nam o tym znać. W ten sposób najszybciej będziemy mogli sprawdzić, gdzie znajduje się Twoja przesyłka, a w razie potrzeby, zlecić jej poszukiwanie.

§ 3
ŚLEDZENIE PRZESYŁKI
Jak wygląda przygotowanie przesyłki? Po złożeniu zamówienia, produkty najpierw są kompletowane w magazynie, a potem transportowane do sortowni firmy kurierskiej. Po opuszczeniu sortowni, uruchomiona zostaje funkcja śledzenia przesyłki. W tym momencie otrzymasz od nas wiadomość e-mail z linkiem, dzięki któremu dowiesz się, gdzie aktualnie znajduje się Twoja przesyłka. Ważne! Funkcja ta nie jest aktywna od razu. Zazwyczaj musi upłynąć ok 24 godzin od momentu wysyłki, a w wyjątkowych przypadkach nawet 48 godzin, aby link do strony śledzenia przesyłki zaczął działać.