Zaproszenia ślubne nowoczesne

W XXI wieku życie młodych par wygląda inaczej niż życie ich dziadków czy rodziców. Dlaczego więc ślub i wesele miałoby wyglądać jak te sprzed kilkudziesięciu lat? Coraz więcej Narzeczonych marzy o nowoczesnym przyjęciu i nietypowym dniu zaślubin. Aby odpowiednio zaanonsować to wydarzenie oraz jego charakter, z pomocą przychodzą zaproszenia ślubne nowoczesne. W ofercie Seka Design przygotowaliśmy ofertę wzorów, które idealnie pasują do nowoczesnego stylu przyjęcia i oddają ducha dzisiejszych czasów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Nowoczesne zaproszenia na ślub

Nowoczesne zaproszenia ślubne zachwycają minimalizmem, elegancją oraz ponadczasowym wzornictwem. Wśród motywów dominują geometryczne kształty, modne rośliny, kamienie szlachetne oraz naturalne, a uzupełnieniem jest elegancka, często prosta czcionka. Nowoczesne zaproszenia ślubne często mają postać pojedynczej kartki, a nie tradycyjnie otwieranej. To podkreśla funkcjonalność oraz wyzbycie się nadmiaru, który często przeszkadza podczas przygotowań ślubnych. Zaproszenia ślubne nowoczesne pasują, zarówno na ślub cywilny, jak i kościelny.

Wybór zaproszenia na ślub to trudny, a zarazem bardzo ważny element przygotowań do tego ważnego wydarzenia. Każdy szczegół i ozdoba musi być przemyślana, a jednocześnie komponować się z wszystkimi innymi. To detale tworzą wyjątkową atmosferę przed ślubem, w tym magicznym dniu, a także przywołują ją po latach. Zaproszenia ślubne to krótkie listy kierowane do najbliższych sercu osób, które są pierwszym zwiastunem nowego, wspólnego życia dwojga kochających się ludzi. To również zapowiedź przyjęcia oraz klimatu, w jakim będzie utrzymane. Nowoczesne zaproszenia z pewnością zachwycą gości i sprawią, że tym chętniej wezmą udział w tym niezwykłym wydarzeniu.

Modne zaproszenia ślubne w stylu nowoczesnym

W Seka Design doskonale wiemy, że ile par, tyle pomysłów na ślub i wesele. Z tego względu nasza oferta zaproszeń odzwierciedla różne style życia i osobowości oraz koresponduje z wieloma wyobrażeniami na temat tak ważnego wydarzenia w życiu, jakim jest ślub. W naszym zespole tworzymy wyjątkowe projekty. Wyróżnia nas szczególna dbałość o każdy detal. Na bazie panujących trendów, nowoczesnych motywów i osobowości każdej Pary Młodej, powstają unikalne zaproszenia. Nasze wszystkie gotowe wzory to nie wszystko, są one tylko punktem wyjścia do dalszego tworzenia. Chcemy, aby każdy dokument opowiadał swoją własną i wyjątkową historię, dlatego wspólnie możemy stworzyć coś jedynego w swoim rodzaju. Wraz z zaproszeniami, możemy przygotować też cały komplet dodatków opatrzonych tym samym motywem: winietki, etykiety na alkohol, księgę gości, plan stołów, numery na stoły, pudełka na prezenty, tablicę rejestracyjną i wiele innych. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie - wykorzystujemy każdy Wasz pomysł i ujmujemy go w graficzną formę.

Zaproszenia ślubne nowoczesne - jak zamówić?

Zaproszenia ślubne można zamówić bezpośrednio poprzez naszą stronę internetową. Dostarczamy gotowe zamówienia, zarówno na terenie kraju, jak i do Wielkiej Brytanii. Dla wygody zamawiających, cały kontakt jest prowadzony za pomocą poczty elektronicznej, zatem mogą się Państwo z nami kontaktować w wygodnym dla siebie momencie. W zakładce Sposób zamawianiaopisaliśmy procedurę składania zamówień. Do przygotowanych przez nas gotowych wzorów można wprowadzać modyfikacje w zakresie koloru tła, koloru atramentu i kroju czcionek, dokonać wyboru papieru. Każdy detal powinien być idealnie dopasowany do wizji wydarzenia i my to umożliwiamy. Dysponujemy szerokim wyborem eleganckich papierów doskonałej jakości, które będą pasowały do wyjątkowych zaproszeń ślubnych w stylu nowoczesnym. Nawet po wielu latach, papier nie zmieni się, a zaproszenie nadal będzie się doskonale prezentowało i stanowiło miłą pamiątkę.

W cenie każdego zaproszenia zawiera się:

  • Przygotowanie projektu według wskazówek.
  • Pełna personalizacja Państwa Młodych i Gości.
  • Każdy tekst na zaproszeniu ślubnym może być dowolnie modyfikowany.
  • Do każdego zaproszenia ślubnego dołączona jest koperta lub półtransparentna osłonka.
  • Użycie folii metalizowanej w odpowiednim kolorze.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami w celu omówienia wszelkich szczegółów produktów. Nie są straszne nam żadne wyzwania, a jednocześnie gwarantujemy konkurencyjne ceny i bezproblemową, terminową współpracę. W Seka Design zmieniamy marzenia w rzeczywistość - mamy nadzieję, że wybierzecie nas, byśmy mogli wraz z Wami wykreować idealny dzień, święto Waszej miłości na miarę oczekiwań.