Kwiatowe zaproszenia ślubne

Kwiaty i ślub to nierozerwalna para. Podczas uroczystości zaślubin w kościele czy urzędzie, a także na sali podczas wesela, wszędzie towarzyszą nam kwiaty, które podkreślają radość z wydarzenia oraz stanowią istotę dekoracji. Nic dziwnego, że motyw kwiatowy króluje również na zaproszeniach ślubnych. Przyjmuje się, że zaproszenie zwiastuje charakter wesela i koresponduje stylem z wystrojem sali. Z bogatej oferty wzorów dostępnych w Seka Design oraz opcji personalizacji, każda para jest w stanie dobrać takie zaproszenia, które będą idealnie pasowały do wizji przyjęcia.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Kwiatowe zaproszenia na ślub

Zaproszenia ślubne z motywami kwiatowymi należą do najpiękniejszych i ponadczasowych wzorów. Kwiaty wpisują się w każdą stylistykę - od klasycznej po nowoczesną. Nadają charakteru weselom w stylu klasycznym, skandynawskim, boho, minimalistycznym, retro czy glamour. Delikatna gipsówka, romantyczne róże, eteryczny jaśmin czy liście monstery lub eukaliptusa - symbolika oraz wygląd roślin pozwalają podreślić nastrój oraz wyjątkowość przyjęcia jedynego w swoim rodzaju. Kwiatowe zaproszenia ślubne to najlepsza wizytówka wesela w każdej odsłonie. Różnorodne wzory pozwalają dopasować ich wygląd do zaplanowanej oprawy florystycznej ceremonii.

Wybór wzoru zaproszenia jest niezwykle trudny, ale jednocześnie to bardzo ważny element przygotowań ślubnych. Krótki list wysyłany do bliskich ma szczególne znaczenie. To historia miłości ukryta w kilku zdaniach. To obraz szczęścia, którym dwoje ludzi chce podzielić się ze światem. Właśnie dlatego zaproszenie na ślub musi być wyjątkowe i tworzyć już w momencie doręczenia podniosłą atmosferę tego pięknego dnia. Kompozycja ulubionych kolorów, ozdobne kwiatowe elementy, pełne symboliki ornamenty i ważna dla Was sentencja, to wyjątkowa pamiątka, która po latach sprawi wiele radości i przywoła szczęśliwe chwile.

Kwiatowe zaproszenia ślubne w Seka Design

Wiemy, jak ważne są najdrobniejsze detale i spójność elementów w tym ważnym dla Nowożeńców dniu. W Seka Design przygotowaliśmy ciekawe, a zarazem nowoczesne projekty, które wpisują się na najnowsze trendy ślubne i podbijają serca par. Kwiatowe zaproszenia ślubne są inspirowane naturą oraz najpiękniejszymi bukietami, to nie tylko same kwiaty, tj. róże, fiołki, hortensje czy lilie, ale również oryginalne liście i trawy. Nasze zaproszenia, te gotowe oraz te, które wspólnie stworzymy, mieszają w sobie najmodniejsze motywy i klasyczne ozdoby. To połączenie ciekawych rozwiązań z Waszą historią. Dlatego są tak wyjątkowe i niepowtarzalne. Może są to tylko detale, ale dla nas liczy się to, aby były szczególnie bliskie Waszemu sercu. Wraz z zaproszeniami, oferujemy cały komplet dodatków opatrzonych tym samym motywem: winietki, etykiety na alkohol, księgę gości, plan stołów, numery na stoły, pudełka na prezenty, tablicę rejestracyjną i wiele innych. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie - wykorzystujemy każdy Wasz pomysł i ujmujemy go w graficzną formę.

Kwiatowe zaproszenia ślubne - jak zamówić?

Seka Design to firma z Łodzi, która prowadzi działalność głównie w oparciu o stronę internetową, dlatego z naszych usług mogą skorzystać wszystkie osoby, niezależnie od tego, gdzie się znajdują. Wysyłamy pakiety z zaproszeniami oraz innymi akcesoriami weselnymi w dowolne miejsce w kraju oraz do Wielkiej Brytanii. W zakładce Sposób zamawianiaznajdziecie opis procedury zamówienia krok po kroku. Do gotowych wzorów kwiatowych zaproszeń ślubnych można wprowadzać zmiany w zakresie koloru, kroju i koloru czcionki, rodzaju papieru. Wszystko po to, by jak najlepiej dopasować je do charakteru wesela. Dysponujemy największym wyborem papierów doskonałej jakości, dlatego nasze produkty są eleganckie i trwałe. Nawet po latach będą doskonale wyglądały i cieszyły oko osób, które były uczestnikami święta miłości.

W cenie każdego zaproszenia zawiera się:

  • Przygotowanie projektu według wskazówek.
  • Pełna personalizacja Państwa Młodych i Gości.
  • Każdy tekst na zaproszeniu ślubnym może być dowolnie modyfikowany.
  • Wyzłacane zdobienia, użycie złotej folii metalizowanej.
  • Do każdego zaproszenia dołączona jest biała koperta.
  • Dostosowanie grafiki, obramowania oraz koloru opaski.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Gwarantujemy przygotowanie niepowtarzalnej oprawy graficznej Waszego ślubu oraz spełnienie najskrytszych marzeń. Nie boimy się żadnych, nawet najbardziej nietypowych zleceń. Sprawdźcie nas i przekonajcie się, że warto.