Card image cap

DESIGN

Unikalne wzory i tematy, niestandardowe połączenia.
Znajdź swój ulubiony styl.

Card image cap

PAPIER

Proponujemy największy wybór nowoczesnych, luksusowych i ponadczasowych papierów, które spełnią wszystkie Wasze oczekiwania.

Card image cap

KOPERTY

Oferujemy koperty ozdobne
w szerokiej gamie kolorów, rozmiarów i faktur.

O NAS

Zaproszenia ślubne w Seka Design

Przygotowania do ślubu wymagają od pary młodej wiele zaangażowania. Cała organizacja to czasochłonne planowanie, ale również romantyczne wybory. A pierwszym z etapów jest na pewno wybór zaproszeń ślubnych. To moment, w którym chcemy przekazać swoim najbliższym tak uszczęśliwiającą nas nowinę. To ważne, aby ten dokument nie był tylko zwykłą informacją, ale jednocześnie wizytówką małżeństwa i miłości. Rozumiemy to, dlatego w Seka Design staramy się łamać schematy. Wychodzimy naprzeciw Państwa wymaganiom i otwieramy się na Wasze pomysły. Nasza oferta personalizowanych zaproszeń ślubnych to mieszanka wszelkich stylów i pomysłowych rozwiązań, które podkreślą rangę uroczystości. Oferujemy Państwu zaproszenia ślubne nowoczesne jak i kwiatowe zaproszenia ślubne. Ozdobne i bardziej klasyczne. A wszystko w zależności od Waszych potrzeb i własnych pomysłów na budowany przed ceremonią nastrój. Nastrój, który właśnie od wręczenia zaproszeń zaczynamy czuć.

Gotowe zaproszenia ślubne

Nasza oferta obejmuje zarówno najpiękniejsze pomysły na gotowe zaproszenia ślubne, jak i możliwość stworzenia swojej własnej kompozycji. To okazja do przedstawienia Waszej miłości i wyjątkowego związku w krótkim dokumencie. Może powinno odzwierciedlać moment spotkania? Może Waszą osobowość lub inny niezwykle ważny moment we wspólnym życiu? Jednak najważniejsze jest to, aby były bliskie Waszemu sercu. W Seka Design oferujemy Państwu pełne wsparcie na etapie projektowania personalizowanych zaproszeń, ale i w trakcie organizowania ozdobnych dodatków ślubnych. Chcemy, aby tak ważny dzień był idealny nawet w najdrobniejszych szczegółach. To one sprawiają po latach najwięcej przyjemności. To właśnie dzięki takim detalom i starym zaproszeniom, które mają tak silny ładunek emocjonalny, po latach możemy cieszyć się wyjątkowymi pamiątkami. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najciekawszych zaproszeń , tych nowoczesnych, jak i najbardziej ozdobnych. Zachęcamy również do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy doradzą i pomogą przy wyborze innych ozdób. Gwarantujemy, że weźmiemy pod uwagę wszelkie Wasze potrzeby i pomysły. To przecież najważniejsze w naszej współpracy.

PRZYJACIELE

Jeśli masz pomysł na indywidualny projekt, skontaktuj się z nami!
Podejmiemy każde wyzwanie!